HAKKINDA

Merhaba, ben Sezer İltekin. Yazılım geliştiriciyim.

Bir Milyon Teşekkür projesini Cumhuriyet'in 100. Yılı Anısına geliştirdim. Amacım Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ü anmak ve tüm yurttaşlara duygularını tek bir amaca yönelik bir mecrada ifade etme fırsatı sunarak Cumhuriyet bilincine küçük de olsa bir katkı sağlamak.

Cumhuriyet'in 100. Yılına özel bu projenin birkaç gün içinde 1.000.000 kişiye ulaşacağını düşünüyorum. Kullanıcı dostu bir arayüz tasarladım ve konu benim için önemli olunca çok fazla ince eleyip sık dokudum. 7 farklı tasarım arasından seçim yapıp teşekkür mesajını yazan kullanıcılar seçtikleri tasarımı indirip istedikleri sosyal mecrada paylaşabiliyor.

Daha önce Dahi Anlamındaki De, Bilinçli Seçmen, Müşahit Testi, Yazılımcı Testi gibi toplamda milyonlarca kullanıcıya ulaşmış projede edindiğim tecrübeyi kullanarak, elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım. Umarım unutulmayan, kalıcı bir proje olur.

Gönüllü olarak geliştirdiğim bu ve bunun gibi toplumsal fayda amaçlı projelerimi desteklemek için bana bir kahve ısmarlayabilirsiniz

Proje hakkında daha fazla bilgi almak, soru sormak veya görüş bildirmek için bana hızlıca ulaşabilirsiniz.